• In English
 • Майбутніх офіцерів навчають тактиці й стратегії боротьби з корупцією
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 11:58

  Під час дводенного семінару в Одесі майбутні офіцери вивчили натовські стандарти та підходи до побудови доброчесності і протидії корупції в оборонному секторі.

  Освітній захід, організований в рамках програми НАТО «Побудова доброчесності» спільно з Міністерством оборони України, провів старший внутрішній аудитор штаб-квартири НАТО в Брюсселі Мішель Дюре. За його словами, організатори семінару поставили за мету надати молодому поколінню українських військовослужбовців необхідні знання щодо прозорості, транспарентності та підзвітності у службовій діяльності.

  Мішель Дюре поділився зі слухачами особистим досвідом та досвідом колег в галузі протидії корупції та фінансовим злочинам, під час дискусій учасники обговорили реальні проблеми антикорупційної діяльності.

  Захід проводився на базі Військової академії (м.Одеса). До участі в ньому залучалось понад 120 осіб – це курсанти усіх факультетів військового вишу, а також факультету Військово-морських сил Одеської національної морської академії,  представники офіцерсько-викладацького складу обох академій.

  Як зазначив начальник групи міжнародного військового співробітництва Військової академії майор Володимир Суслов, з наступного року в навчальному закладі згідно з рішенням Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака, розпочнеться викладання нової дисципліни щодо протидії корупції. Тому даний семінар можна вважати стартом масштабної програми з розвитку знань та обізнаності молодого покоління офіцерів на досвіді структур НАТО щодо основ прозорості та доброчесності ведення службової діяльності в секторі безпеки.

  «Наша Академія готує фахівців для усіх видів Збройних Сил України, а також офіцерів запасу, які після випуску працюватимуть у різноманітних сферах народного господарства, тому на чільне місце в роботі командного та професорсько-викладацького складу ми ставимо виховання й розвитку в курсантів високих моральних якостей, зокрема  чесності, порядності, патріотизму», – зазначив офіцер.