• In English
  • Олексій Павленко: Україна експортувала аграрної продукції на 13 мільярдів доларів
    опубліковано 09 грудня 2015 року о 17:22

    Обсяг експорту аграрної продукції, виробленої в Україні, за підсумками 11 місяців склав 13 мільярдів доларів. Про це 9 грудня під час публічного звіту членів Уряду економічного блоку щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

     «Цього року протягом 11 місяців загальний наш експорт склав 13 мільярдів доларів США, що означає, що ми забезпечили фінансову безпеку країни», - сказав Міністр, додавши, що «у нас є рекордні цифри по експорту: перше – 34,60 млн. тонн зернових, друге – рекордні цифри в історії України по позитивних валютних надходженнях саме від аграрної сфери, за 10 місяців це 8,8 млрд. дол. США».

    Олексій Павленко повідомив, що Україна експортує свою продукцію до 190 країн, годуючи понад 140 млн. людей на планеті. «Ми виробляємо втричі більше, ніж споживаємо», - сказав Міністр, зауваживши, що Україна на сьогодні є ключовим експортером в ланці світової продовольчої безпеки, а загальний показник експорту є рекордним протягом всіх років незалежності України.