• In English
 • Юрій Стець: До завершення реформи іномовлення залишився підпис Президента України
  опубліковано 08 грудня 2015 року о 17:01

  Сьогодні, 8 грудня 2015 року, Верховна Рада України проголосувала в другому читанні за законопроект Міністерства інформаційної політики України «Про систему іномовлення України», внесений Урядом до Парламенту від 13.07.2015 за № 2334а.

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: «До завершення реформи іномовлення України залишився лише підпис під законопроектом Президента України. Мультимедійна платформа іномовлення України стане офіційним потужним інструментом України в боротьбі з пропагандою у всьому світі, а телеканал UATV  буде офіційним голосом України».

  Метою законопроекту є забезпечення доступу іноземної аудиторії, в тому числі української діаспори до об’єктивної, актуальної та повної інформації про події в Україні, формування та підтримання позитивного іміджу України у світі шляхом оперативного, об’єктивного інформування про події в Україні, офіційну внутрішню і зовнішню політику та позицію держави, діяльність державних органів.

  Зазначимо, що 1 жовтня 2015 року відбувся запуск Мультимедійної платформи іномовлення України, правовим рушієм для якої стане вищезгаданий законопроект. Після підписання законопроекту Президентом України МІП завершить реформу іномовлення України.

  Нагадаємо, 4 листопада за результатами голосування Парламентом прийнято за основу в першому читанні законопроект про систему іномовлення. Після першого читання профільний Комітет вніс пропозиції народних депутатів і проект закону було винесено на друге читання сьогодні, 8 грудня 2015 року. За законопроект у другому читанні проголосували 282 народних депутати.

   

  Звіт діяльності МІП за рік

  Звіт відновлення мовлення

  Крім того, Юрій Стець продемонстрував відеопрезентацію

   своєї діяльності на посаді Міністра інформаційної політики України.