• In English
 • На Одещині землевпорядники зарезервували для учасників АТО більше 820 гектарів землі
  опубліковано 08 грудня 2015 року о 17:32

  У землевпорядній службі Одеської області для потреб учасників АТО зарезервували 76 земельних масивів державної та комунальної власності. Військовослужбовцям можуть передати ділянки загальною площею 823,06 гектара. Землі призначені для ведення особистого селянського господарства (467 га), садівництва (323 га). Ще більше 50 га можуть відвести для будівництва житлового будинку.

  Найбільшу кількість земель зарезервовано у Ізмаїльському (101,28 га), Кодимському (95,46 га), Балтському (69,88 га), Савранському (59,7 га), Ширяївському (58 га), Великомихайлівському (42 га) та Ананьївському (41,33 га) районах області.

  Учасники АТО, які вирішили отримати землю на території регіону, можуть ознайомитись з переліком вільних ділянок на сайті Головного управління Держгеокадастру в Одеській області. Матеріали про землі доступні у вигляді графічних зображень із зазначенням місця розташування.

  «Ми постійно проводимо пошук нових земельних масивів, які можуть отримати учасники АТО для різних цільових потреб. Завдяки тісній співпраці з органами місцевого самоврядування землевпорядники знаходять ділянки, придатні для будівництва житлових будинків», - зазначила в.о. начальника Головного управління в Одеській області Марина Савченко.

  Довідково:

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.