• In English
 • Голова Казначейства провела нараду з працівниками підвідомчого управління у Славутичі
  опубліковано 07 грудня 2015 року о 18:55

  5 грудня 2015 року Голова Державної казначейської служби України  Тетяна Слюз перебувала з робочою поїздкою у місті Славутич Київської області, під час якої відвідала управління Казначейства, де  провела нараду з працівниками.

  У ході наради обговорювалися питання запровадження централізації обслуговування державного бюджету за видатками, впровадження сучасної системи дистанційного обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, вдосконалення організаційної структури органів Казначейства та дотримання вимог технологічних регламентів.

  Голова Казначейства ознайомилася з умовами праці казначеїв, серед чого особливу увагу приділила оснащеності комп’ютерною технікою та побутовим умовам, дотриманню вимог пожежної безпеки та охорони праці, а також виконанню вимог наказу Казначейства «Щодо посилення заходів захисту інформації в органах казначейства».         

  Крім цього, в рамках візиту Тетяна Слюз зустрілася  з керівництвом міста Славутич, обговорила низку питань, пов’язаних із  новаціями у бюджетному законодавстві,  фінансуванням та завершенням бюджетного року.

  Також  відбулася зустріч Тетяни Слюз з керівництвом Чорнобильської АЕС, на якій очільниця Казначейства звернула увагу на особливостях обслуговування даної установи в органах Казначейства, обговорила питання, пов’язані із здійсненням капітальних видатків ДСП «Чорнобильська АЕС», наголосила на своєчасності укладання договорів, реєстрації зобов’язань, платіжних документів в органах Казначейства та недопущенні кредиторської заборгованості.

  Після зустрічі відбулося покладання квітів до пам’ятного знака Героям Чорнобиля. У церемонії взяли участь Голова Казначейства, керівництво  міста Славутич  та  керівництво Чорнобильської АЕС.