• In English
  • Сергій Квіт: 95% знижки для України в "Горизонті 2020" - це професійний та дипломатичний успіх
    опубліковано 07 грудня 2015 року о 14:40

    Цього року Міністерством освіти і науки підписано Угоду про асоційоване членство у рамковій програмі Європейського Союзу з наукових досліджень та інновацій “Горизонті 2020”, що надає українським науковцям в університетах та академічних установах мати доступ до фонду загальною вартістю 80 млрд. євро. «І знижка Україні була надана 95%. Ми це вважаємо великим професійним і навіть дипломатичним успіхом», - наголосив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час публічного звіту членів Уряду гуманітарного блоку щодо виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, що відбувся 7 грудня у Клубі Кабінету Міністрів.

    За словами Сергія Квіта, реформи в освіті – це і підготовка відповідних   законопроектів, над чим Міністерство і працює. Так, з минулого року відбувається імплементація Закону України «Про вищу освіту», а схвалений Верховною Радою Закон України «Про наукову і науково-технічну діяльність»  очікує на підписання Президентом.

    Крім того, МОН підготувало два законопроекти про освіту та професійну освіту. «Закон про професійну освіту» знаходиться уже в порядку денному у Верховній Раді; «Закон про освіту» ми доопрацьовуємо з громадськістю», - уточнив Міністр, висловивши сподівання на їх підтримку у Парламенті.