• In English
 • Арсеній Яценюк прибув до Брюсселя для участі в засіданні Ради асоціації Україна - ЄС
  опубліковано 06 грудня 2015 року о 21:23

   

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прибув до Брюсселя, де 7 грудня проведе друге засідання Ради асоціації Україна – ЄС.

  Глава Уряду України  провів зустріч із Віце-президентом ЄК з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовичем.

  Сторони обговорили питання реверсного постачання природного газу до України з ЄС та  спільних зусиль щодо модернізації української ГТС та створення нової моделі договірних відносин у транспортуванні природного газу європейським споживачам через територію України.

  У розмові з Шевчовичем Арсеній Яценюк підкреслив важливість недопущення реалізації таких проектів, як «Північний потік-2»: «У такому проекті немає економіки, а лише політика і шантаж».

  Сьогодні також запланована зустріч Арсенія Яценюка з Єврокомісаром з питань цифрової економіки і суспільства Гюнтером Еттінгером, членом Європарламенту Елмаром Броком.

  У понеділок, 7 грудня, Глава Уряду України головуватиме на засіданні Ради асоціації із верховним представником Європейського Союзу із закордонних справ та політики безпеки - Віце-президентом Європейської Комісії Федерікою Могеріні.

  По завершенні засідання, о 12.30 за київським часом, відбудеться прес-конференція Арсенія Яценюка, Федеріки Могеріні та Комісара ЄС з питань розширення та політики сусідства Йоханнеса Хана. 

   

  Дані прямої трансляції прес-конференції за підсумками Ради асоціації УкраїнаЄС:

  Eutelsat 9°E 

  Frequency 11900 (horizontally polarised)

  DVB-S2 (modulation 8PSK)

  Symbol Rate 27.500 

  FEC 2/3

  Both EbS channels will continue to be encoded in "MPEG4 H264 High Profile"