• In English
 • "У цей святковий день висловлюю сердечну подяку кожному воїну", - Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак
  опубліковано 06 грудня 2015 року о 12:57

  «Нині ми можемо з упевненістю сказати: наші Збройні Сили України – відроджені, незламні, непереможні». На цьому сьогодні, 6 грудня, в День Збройних Сил України наголошує Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак.

  «Ми розпочали кардинальні реформи: змінилися підходи до забезпечення армії. Незмінним у війську залишається сила духу наших воїнів, патріотизм, з яким вони відстоюють кожен сантиметр української землі. І хоч наші перемоги на сході окроплені кров’ю побратимів, вірю, ці жертви не були марними. Подвиги воїнів ніколи не будуть забуті поколіннями українців», – зазначає Міністр оборони.

  Генерал армії України Степан Полторак висловлює у цей святковий день сердечну подяку кожному воїну, кожному командиру за високий професіоналізм, звитягу.

  «Дякую за справжній український бойовий дух, який ви щоденно проявляєте на передовій і в тилу! З Днем Збройних Сил України!» – вітає особовий склад Міністр оборони генерал армії України Степан Полторак.