• In English
 • На Всеукраїнському форумі "Інновації та реформи молодіжної політики" презентували Дорожню карту реформування молодіжної сфери
  опубліковано 04 грудня 2015 року о 16:06

  Під час роботи Всеукраїнського форуму "Інновації та реформи молодіжної політики" було презентовано Дорожню карту реформування молодіжної сфери.

  «Цілий рік ми наполегливо працювали і зараз готові офіційно презентувати результати спільної роботи з громадськістю, завдяки якій була напрацьована Дорожня карта», - зазначив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов у своєму виступі перед презентацією.

  Він подякував ООН в Україні, Реанімаційному пакету реформ та Центру підтримки реформ при Кабміні, Громадські Раді та Раді з питань реформування молодіжної сфери при Міністерстві. Саме їхні представники безпосередньо долучились до розробки цієї Дорожньої карти, допомагали визначити основні напрямки реформи, цілі та індикатори її успішності.

  Ігор Жданов зазначив, що проект Дорожньої карти пройшов широке громадське та експертне обговорення: «Під час наших поїздок регіонами було проведено багато зустрічей, дискусій та презентацій на місцях. Ми маємо стратегію реформування, яка враховує реальні потреби сучасних молодих людей, найкращі практики європейських країн. Фундамент Дорожньої карти також будувався на результатах унікального соціологічного дослідження «Молодь України 2015», яке було презентовано сьогодні».

  Детально про Дорожню карту реформування молодіжної розповів Сергій Митрофанський, заступник Міністра молоді та спорту.

  «В молодіжній політиці України досі законодавчо визначено певні межі, які стримують розвиток молодої людини та реалізацію молодіжних ініціатив. Нові засади молодіжної політики  скеровані на підтримку ініціатив молоді різними новими механізмами та інструментами. Молодіжна політика робиться не лише в Києві, а в регіонах держави. Так як і молоді активні лідери, які відіграють вирішальну роль в здійсненні реформ, вони нині тут", - відмітив Сергій Митрофанський.