• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 04 грудня 2015 року о 10:21

  В контрольних пунктах в'їзду/виїзду протягом вчорашнього дня відмічалося зменшення пасажиропотоку, проте поряд з цим зафіксовано певне збільшення транспортних засобів, що слідували через лінію розмежування.

  Загалом через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 7400 осіб та 1555 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 2820 осіб та 930 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 7280 осіб та 2265 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2110 осіб та 435 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 1975 осіб.

  Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд до неконтрольованої території очікувало 300 та 100 автівок відповідно, а на в`їзд 300 та 80 транспортних засобів. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку відсутні черги в обидва напрямки. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» 60 транспортних засобів очікували на оформлення на в’їзд, черга на виїзд також відсутня.

  Вчора в КПВВ «Станично-Луганське» прикордонники виявили жінку з підробленим документом. Вона прямувала на неконтрольовану територію. Під час перевірки з'ясувалося, що в її паспорті переклеєна фотокартка. Наразі громадянку передали співробітникам Національної поліції в Луганській області для встановлення всіх обставин.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування, не намагатися використовувати підроблені документи, не вкладали сторонні речі у паспортні документи під час проходження контролю та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями. Зазначимо, що додаткова чи поглиблена перевірка поданих документів та припинення спроб пропонування громадянами хабарів не прискорюють проходження перевірочних заходів, а навпаки – створюють низку незручностей для інших учасників руху та черги.