• In English
 • Павло Розенко взяв участь у відкритті виставки з нагоди Міжнародного дня інвалідів
  опубліковано 03 грудня 2015 року о 17:25

  Сьогодні, 3 грудня, з нагоди Міжнародного дня інвалідів у столичному Національному центрі ділового та культурного співробітництва „Український дім” відкрилася виставка, на якій демонструються кращі зразки продукції протезно-ортопедичної галузі України.

   Участь у відкритті виставки взяли Міністр соціальної політики Павло Розенко, Перший заступник Міністра Василь Шевченко, керівники та члени громадських об’єднань інвалідів, народні депутати України.

  Павло Розенко запевнив, що у наступному році буде збережено всі бюджетні програми соціального захисту інвалідів. „Мінсоцполітики не допустило у 2015 році і не допустить у наступному зменшення бюджетного фінансування потреб людей з обмеженими можливостями. А за найменшої можливості ми збільшуватимемо розмір цих виплат”, - зазначив він, нагадавши, що у держбюджеті на 2016 рік підвищення мінімальних соціальних стандартів заплановане двічі.

  Міністр також повідомив, що цього року державою стовідсотково профінансовано протезування і забезпечення засобами технічної реабілітації учасників АТО. У найбільш складних випадках протезування здійснюється за кордоном. За словами Павла Розенка, цьогоріч 6 бійців уже отримали високотехнологічні протези іноземного виробництва, ще 5 воїнів готуються до такого протезування. Відповідне фінансування буде передбачене і на наступний рік.

  „Понад два з половиною мільйони осіб з інвалідністю і надалі відчуватимуть підтримку Міністерства соціальної політики”, - підсумував Павло Розенко.

  Міністр оглянув експозицію, де представлено продукцію та інноваційні розробки більш ніж 30 казенних, державних і приватних підприємств України, та відзначив, що незважаючи на складне соціально-економічне становище в Україні підприємства, які працюють для задоволення потреб інвалідів, зберігають економічну активність і пропонують нові розробки.