• In English
 • ФДМУ відмовився продавати у 2015 році великі об’єкти через застаріле і непрозоре законодавство
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 17:54

  Ми відмовилися продавати у цьому році великі об’єкти, бо продавати їх за старими законодавством – це неправильно, – заявив 2 грудня 2015 в ефірі 112 каналу Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус.

  Він сказав, що у наступному році від приватизації об’єктів, пріоритетними серед яких будуть ОПЗ, Центренерго, кілька обленерго, можна буде заробити від 20 до 30 млрд. грн. Як зазначив Голова ФДМУ, цього можна досягти за умови прозорих конкурсів, які може забезпечити тільки нове законодавство.

  Він наголосив, що життєво необхідним для старту великої приватизації залишається законопроект 2319а, яким передбачено участь у приватизації радників, заборона участі у ній інвесторам з країни-агресора та тим, які перебувають під санкціями, а також забезпечення продажу не розпорошених, а максимально великих пакетів акцій.

  «Продавати 5% акцій перед великим конкурсом – це неправильно. Це нічого не несе в собі, а тільки збиває з толку іноземних інвесторів. Крім того, ми бачимо багато підприємств на приватизацію, а для якісної її підготовки нам потрібна участь радників-професіоналів», – підкреслив керівник Фонду.