• In English
 • У Запорізькій області 724 учасники АТО отримали дозволи на оформлення землі
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 15:24

  У Запорізькій області землевпорядники надали учасникам АТО та їх родинам 724 дозволи на розроблення проектів документації із землеустрою для відведення землі. Військові отримають у власність ділянки загальною площею 477 гектарів.

  Найбільшу кількість наділів відведуть у Запорізькому та Бердянському районах області – 281 та 161 відповідно.

  Учасники АТО використають 259 ділянок площею 27,8 га для ведення індивідуального садівництва. Для особистого селянського господарства відведуть 254 наділи площею 431,2 гектара. Збудувати будинки зможуть 211 військових на ділянках загальною площею 17,9 гектара.

  На сьогодні 54 військовослужбовці вже оформили право власності на землі площею 20,09 гектара. Переважна більшість земельних ділянок – 41 площею 3,9 га – відведені для садівництва.

  Загалом з початку запровадження ініціативи про забезпечення землею до територіальних органів Держгеокадастру Запорізької області із заявами про отримання землі звернувся 1641 учасник АТО.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.