• In English
 • Арсеній Яценюк: Наступного тижня члени Уряду щодня звітуватимуть про виконану за останній рік роботу
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 14:38

  Із 7 грудня члени Уряду щодня звітуватимуть про виконану за останній рік роботу. 11 грудня Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прозвітує про діяльність Кабінету Міністрів України в Парламенті. Про це Глава Уряду повідомив на засіданні Кабміну в середу, 2 грудня.

  Арсеній Яценюк нагадав, що 11 грудня минає рік із часу затвердження Програми дій Кабінету Міністрів України, яка базувалася на коаліційній угоді: «Тоді коаліційну угоду підписували п’ять фракцій, зараз в коаліції залишилося чотири фракції. Не завжди підписи відповідали реальним діям. Але Уряд готовий до повного звіту перед українським народом і перед Парламентом за все, що було зроблено протягом останніх 12 місяців».

  Для цього з понеділка, 7 грудня,  щодня о 12.00 в Будинку Уряду  міністри «будуть звітувати про ту роботу, яка була проведена, про виконання Програми дій Уряду, про те, що виконано в коаліційній угоді, а також розкажуть про те, що необхідно зробити в 2016 році».

  Ці звіти поділені на чотири блоки: гуманітарний, безпековий, економічний і антикорупційний.

  Глава Уряду повідомив, що 11 грудня прийде до українського Парламенту «звітувати і відповідати за діяльність всього українського Уряду».