• In English
 • МІП: Латвія надасть три потужних телепередавачі для відновлення мовлення на Сході України
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 10:14

  На запит Міністерства інформаційної політики України та Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Латвійський державний центр радіо та телебачення надасть три потужних аналогових телевізійних передавача для відновлення мовлення на Сході України.

  Зокрема, 26 листопада 2015 року Концерном РРТ підписано відповідний договір з Латвійським державним центром радіо та телебачення. Після митного оформлення та ввезення обладнання в Україну, передавачі планується використати для відновлення українського мовлення на Сході України.

  Заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова прокоментувала: «Ми вдячні Уряду Латвії за допомогу у відновленні мовлення на Сході України. Як тільки Концерн РРТ отримає передавачі, ми одразу перенаправимо їх на встановлення у непокриті українським мовленням райони Донбасу. Дуже сподіваємось на подальшу співпрацю та допомогу від інших іноземних партнерів».

  Нагадаємо, раніше Міністерство інформаційної політики України отримало дев’ять телепередавачів від Республіки Польща, 15 – від Республіки Литва та три FM-передавача від Сполучених Штатів Америки.