• In English
 • НКРЕКП: Набрав чинність порядок формування інвестпрограм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на ТЕЦ та когенераційних установках
  опубліковано 01 грудня 2015 року о 16:53

  Порядок формування інвестиційних програм ліцензіатів з виробництва електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках, затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), від 15.10.2015 № 2585, сьогодні офіційно оприлюднений в «Офіційному віснику України» за № 93, ст. 3189.

  Згаданий Порядок набрав чинності з дня його офіційного опублікування.

  Цей Порядок визначає процедуру подання, формування, розгляду, схвалення, перегляду та виконання інвестиційних програм ліцензіатів з метою визначення обґрунтованості запланованих ліцензіатом капіталовкладень або витрат у структурі тарифів на відпуск електричної енергії та виробництво теплової енергії на принципах економічної доцільності та цільового використання коштів ліцензіатом.

  Дія Порядку поширюється на суб'єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність з виробництва електричної і теплової енергії на теплоелектроцентралях та когенераційних установках і отримали ліцензію на право здійснення такої господарської діяльності.

  Рішення про схвалення інвестиційної програми (змін до неї) приймається на засіданні Комісії шляхом всебічного та повного з'ясування позицій усіх учасників відкритого засідання після розгляду та опрацювання апаратом НКРЕКП інвестиційної програми (змін до неї) та наданих матеріалів.

  При розгляді питання про схвалення інвестиційної програми (змін до неї) на засідання запрошуються представники ліцензіата, центрального органу виконавчої влади, що формує та забезпечує реалізацію державної політики в електроенергетичному комплексі, та інших заінтересованих сторін.

  НКРЕКП не пізніше ніж на десятий робочий день з дня прийняття рішення про схвалення інвестиційної програми (змін до неї) надсилає ліцензіату та територіальному органу Комісії копію цього рішення.

  Постанова № 2585 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 05.11.2015 за № 1367/27812.

  Також варто зазначити, що постанова № 2585 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua, а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».