• In English
 • У МЗС України презентували іміджевий проект "Україна: Свобода, Гідність, Креативність"
  опубліковано 01 грудня 2015 року о 12:34

  30 листопада в Міністерстві закордонних справ України відбулася презентація інформаційного буклету «Ukraine: Freedom, Dignity, Creativity» («Україна: Свобода, Гідність, Креативність»). Презентація присвячена річниці розгону студентів Євромайдану, що відбувся 30 листопада 2013 року.

  Створення буклету є результатом взаємодії Міністерства закордонних справ, Міністерства інформаційної політики та Production Hub StratComUA.

  Буклет є першим іміджевим проектом, реалізованим в рамках формування публічної дипломатії України. Він покликаний у короткій, цікавій та доступній формі інформувати світ про нову Україну, яку люди карбують день за днем. Країну гідності, свободи та креативності.

  Буклет вийде тиражем у 40 тисяч примірників та буде перекладений 9 різними мовами світу, серед яких англійська, арабська, турецька, чеська та польська.

  «Настав час розповісти про сучасну Україну, яка не лише заслуговує підтримку світу, а й сама робить світ сильнішим», - зазначив Посол з особливих доручень МЗС України Дмитро Кулеба на презентації буклету.

  Буклет є початком нової кампанії з популяризації іміджу України за кордоном «Моя Україна - це...» (My Ukraine is). Он-лайн версія буклету представлена як спеціальна сторінка на сайті МЗС - http://mfa.gov.ua/en/myukraineis.

  Сторінка буде постійно поповнюватися інформацією про те, чим живе і чим пишається Україна сьогодні. Кожен бажаючий може долучитися до кампанії, запропонувавши додати до сторінки свій цікавий факт про Україну. Таким чином, образ України для іноземних аудиторій формуватимуть як професіонали, так і небайдужі громадяни.

  У соціальних мережах кампанія проходитиме під хештегом #MyUkraineIs. Приєднуйтесь!