• In English
  • Мінсоцполітики співпрацюватиме з «Міжнародним альянсом з ВІЛ/СНІД в Україні»
    опубліковано 01 грудня 2015 року о 12:25

    Міністерство соціальної політики України і благодійний фонд «Міжнародний альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» підписали угоду про співробітництво в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі зменшення шкоди в Україні». Підписи під документом поставили заступник Міністра з питань європейської інтеграції Сергій Устименко і виконавчий директор фонду Андрій Клепіков.

    Угода розрахована на період до 30 березня 2017 року. За підтримки французького міжнародного агентства Expertise France в рамках 5% Initiative сторони співпрацюватимуть у розробці і впровадженні навчальних програм щодо застосування гендерно-орієнтованого підходу під час здійснення заходів із профілактики ВІЛ/СНІД і надання соціально-медичних послуг, навчанні із застосуванням гендерно-орієнтованого підходу для підвищення кваліфікації працівників центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, підготовці соціальних працівників для надання послуг представникам уразливих груп, зокрема жінкам.

    Також серед напрямків співпраці – сприяння впровадженню гендерно-орієнтованих послуг у роботу центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та закладів соціального обслуговування, організація конференцій, семінарів, тематичних зустрічей і «круглих столів» щодо реалізації державних програм профілактики ВІЛ/СНІД, спільна підготовка методичних посібників (у т.ч. електронних) для підготовки фахівців із соціальної роботи та гендерних аспектів надання послуг з профілактики ВІЛ/СНІД.