• In English
 • Міністр закордонних справ України візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО
  опубліковано 30 листопада 2015 року о 17:10

  1-2 грудня ц.р. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візит до Королівства Бельгія для участі у міністерських заходах у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі.

  Міністр закордонних справ України візьме участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні глав зовнішньополітичних відомств, в ході якого поінформує про поточну безпекову ситуацію на Сході України, існування небезпеки поновлення насильства та збільшення останнім часом випадків порушення режиму припинення вогню  з боку незаконних збройних формувань, які діють на території окремих районів Донецької та Луганської областей України.

  Також планується обговорити результати виконання Україною у 2015 році Річної національної програми та окреслити пріоритети на ближчу перспективу, зокрема у контексті проведення Саміту НАТО у Варшаві у липні 2016 року.

  Павло Клімкін проведене низку двосторонніх зустрічей і візьме участь у засіданні Північноатлантичної Ради НАТО у форматі держав-контрибуторів місії під проводом НАТО в Ісламській Республіці Афганістан «Рішуча підтримка».