• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування у зоні проведення АТО
  опубліковано 29 листопада 2015 року о 11:05

  Ситуація в контрольних пунктах в'їзду/виїзду залишається динамічною. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється в штатному режимі.

  Протягом вчорашнього дня у порівнянні з попереднім відзначається певне зменшення пасажиропотоку у всіх контрольних пунктах пропуску і деяке збільшення кількості транспортних засобів через лінію розмежування. Зокрема, у контрольних пунктах в`їзду-виїзду «Новотроїцьке» і «Зайцеве» протягом доби прикордонники оформили та пропустили на понад 700 транспортних засобів більше, ніж минулої доби. 

  Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 6416 осіб та 1379 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 3114 осіб та 894 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 6051 особа та 2036 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2036 осіб та 452 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2014 осіб.

  Сьогодні зранку у КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування на виїзд  на неконтрольовану територію склала 300 та 100 автівок відповідно, а на в`їзд транспортних засобів не спостерігалося. Крім того, на КПВВ «Новотроїцьке» сьогодні зранку на виїзд очікувало 30 автівок, а черга на в’їзд з неконтрольованої території була відсутня. На контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» черги також не було.