• In English
 • Оксана Рейтер вивчала досвід Директорату з безпеки дорожнього руху в Латвії
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 16:55

  24-27 листопада відбулася робоча поїздка заступника Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Оксани Рейтер до Риги для ознайомлення з досвідом Латвії у реформуванні державного управління, який країна здобула, ставши членом Європейського Союзу. До складу української делегації також увійшли профільні представники інших міністерств, а також Директор Урядового офісу з питань Європейської інтеграції, заступник Міністра Кабінету Міністрів Наталія Гнидюк.

  Під час свого перебування в Латвії гості ознайомилися з механізмами відкритості законодавчого процесу та участі суспільства в державному управлінні країни. У ході спільних нарад колеги також обговорили питання, що стосуються антикорупційної політики, фінансового управління держави і політики в галузі ЗМІ. 26-27 листопада члени української делегації провели низку зустрічей з посадовими особами та експертами галузевих міністерств Латвії, а також соціальними партнерами, представниками неурядових організацій та академічних кіл.

  Одним з таких відомств став Директорат з безпеки дорожнього руху в Латвії, де усі присутні мали нагоду з перших уст почути про процес змін, який пройшла Латвія в своїй боротьбі з корупцією на транспорті. Заступник Міністра інфраструктури з питань євроінтеграції Оксана Рейтер, в свою чергу, проінформувала колег щодо реформування системи безпеки в Україні, а також розповіла про новостворену службу з безпеки на транспорті «Укртрансбезпеку».

  Під час зустрічі в Міністерстві транспорту Латвії сторони обговорили питання можливої співпраці країн в найближчому майбутньому. Також Оксана Рейтер запросила колег до більш активної взаємодії в питанні розвитку комбінованих перевезень між країнами на основі поїзда «Зубр».

  Візит організовано Міністерством закордонних справ Латвії на виконання домовленостей між керівництвом двох держав в рамках програми співпраці.

  До складу української делегації увійшли заступники міністрів: юстиції Сергій Петухов, соціальної політики Сергій Устименко, регіонального розвитку Дем'ян Пастух, молоді та спорту Микола Мовчан, охорони навколишнього середовища Ганна Вронська, сільського господарства Владислава Рутицька, інфраструктури Оксана Рейтер та інформаційної політики Тетяна Попова. Адміністрацію Президента України представляв Керівник Департаменту європейської інтеграції Сергій Лещенко.