• In English
 • Олексій Павленко: Досвід Нідерландів допоможе Україні збільшити виробництво сільськогосподарської продукції
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 16:05

  «Україна повинна переймати досвід  провідних нідерландських агрокомпаній  в сфері модернізації виробництва, впровадження новітніх технологій, вирішенні питання транспортування і логістики, а також підтримки державної політики енергозбереження», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з керівниками провідних нідерландських компаній.

  За словами Міністра, використання інноваційних технологій, ретельний догляд за ґрунтом, застосування мінеральних добрив та наукоємних технологій дозволив Нідерландам зайняти перше місце за темпами приросту сільськогосподарської продукції. Україна з її родючими ґрунтами та  працелюбним населенням за сприяння голландських експертів має всі шанси повторити досягнення Нідерландів.

  Олексій Павленко також нагадав, що відкриття Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, що почне діяти з 1 січня 2016 року, відкриває широкі можливості для співпраці між українськими та голландськими підприємствами. Тому наразі здійснюються кроки для збільшення інвестиційної підтримки України з боку голландських компаній.

  «Вже зараз в Україні функціонує близько 500 підприємств з нідерландським капіталом, серед них – «Royal Dutch Shell», «ING Ukraine», «Rabobank», «Philips», «Akzo Nobel», «Damen Shipyards» та «Unilever Export». В наших планах – поглибити інвестиційне співробітництво між Україною та Королівством Нідерланди в найближчому майбутньому», - наголосив Олексій Павленко.