• In English
 • Арсеній Яценюк - Парламенту: "Дайте можливість провести чесну, прозору і конкурентну приватизацію"
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 12:11

  Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту повернутися до розгляду проекту змін до законодавства про приватизацію і ухвалити відповідний законопроект: «Приватизація за чинним законодавством – це схема, як вкрасти об’єкти, а не як їх публічно продати. Дайте можливість Уряду провести чесну, прозору і конкурентну приватизацію», - підкреслив він у Парламенті в четвер, 26 листопада.

  Чесна і прозора приватизація, підкреслив Глава Уряду, має відбуватися «не за принципом, хто ближче до політичної партії, а за принципом, який іноземний інвестор дасть більше, зможе принести нову технологію, створить більше робочих місць і заплатить більше податків в Україні».

  Арсеній Яценюк нагадав, що на сьогодні зупинена приватизація Одеського припортового заводу та інших об'єктів з тієї причини, «що за чинним законодавством це схема, як вкрасти ці заводи, а не як їх публічно продати».

  «Ми просимо прискорити прийняття цих законів і дати можливість Уряду провести приватизацію ключових об'єктів так само, як була проведена приватизація «Криворіжсталі», - наголосив він.

  Іноземні інвестори очікують на ухвалення відповідного законодавства, підкреслив Арсеній Яценюк: «У тому числі, це дасть можливість Уряду як підвищити рівень корпоративного управління в державних компаніях, так і позбутися політичного впливу на управління державними компаніями».