• In English
 • Наталія Яресько: "Справедлива податкова реформа та збалансований бюджет є найкращою базою для розвитку української економіки"
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 09:13

  «Ми всі хочемо якнайшвидше побачити економічне зростання і прискорення надходження інвестицій в Україні. Саме справедлива податкова реформа та збалансований бюджет є найкращою базою для розвитку української економіки», - заявила Міністр фінансів Наталія Яресько після зустрічі з представниками парламентської Коаліції, що відбулася у середу, 25 листопада, під головуванням спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана.

  За словами Наталії Яресько, Міністерство фінансів готове запропонувати на розгляд Уряду 2 грудня проект податкової реформи, що значно спростить податкову систему і забезпечить прості, рівні, справедливі умови для всіх, полегшить адміністрування, а значить, допоможе подолати корупцію та зменшити суб'єктивізм податкових органів.

  «Я переконана, що окрім спрощення, поліпшення адміністрування податків і створення рівних умов для роботи в країні, податкова реформа має забезпечити більшу справедливість в оподаткуванні серед громадян. Ми не готові піти на систему оподаткування, яка зменшує податки для багатих і збільшує для бідних. Ми також виступаємо проти надання пільг для окремих видів бізнесу», - зазначила з цього приводу Міністр фінансів.

  За словами Наталії Яресько, політика Міністерства фінансів спрямована на те, щоб підтримувати макроекономічну стабільність, яку вдалося досягти в результаті зусиль Уряду, Президента, коаліції та Національного банку. Також реформа має відповідати цілям Міністерствам фінансів та всього Уряду продовжувати ефективну співпрацю з МВФ в рамках програми Механізм Розширеного Фінансування, та отримати наступний транш кредиту Фонду, а також пов'язаних до нього кредитну гарантію від США та іншу фінансову підтримку від міжнародних партнерів України. Запорукою досягнення цієї мети є прийняття у Верховній Раді збалансованого бюджету-2016 та податкової реформи, що дозволить створити справедливу податкову систему.

  «З поданням даного проекту податкової реформи, ми сподіваємося на конструктивну роботу у Верховній Раді», - заявила Наталія Яресько.