• In English
 • Інформація для експортерів: Державні закупівлі в ЄС та класифікатор (CPV)
  опубліковано 25 листопада 2015 року о 17:35

  Команда Урядового Офісу з питань європейської інтеграції продовжує знайомити експортерів та представників органів державної влади з правилами режиму вільної торгівлі з ЄС, який буде запроваджено вже 1 січня 2016 року.

  Цього разу до уваги експортерів представлена брошура про державні закупівлі в країнах ЄС. Наразі Україна приєдналася до Угоди Світової організації торгівлі про державні закупівлі, положення якої передбачають використання Центрального класифікатора продуктів ООН (СРС).

  Водночас Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом передбачає використання  ще одного класифікатора у сфері державних закупівель - Єдиного Закупівельного Словника (Common Procurement Vocabulary (CPV).

  З огляду на різноманітність класифікаторів у сфері державних закупівель, наша команда підготувала орієнтовну Таблицю відповідності положень між Центральним класифікатором продуктів ООН (CPC) і Єдиним Закупівельним Словником (CPV). Таблиця розроблена для того, аби сприяти участі українських компаній у державних тендерах країн-членів ЄС, а також у європейських тендерах в Україні.