• In English
 • Ігор Жданов розпочав регулярні зустрічі з керівництвом спортивних федерацій щодо проблемних питань підготовки до Олімпійських ігор
  опубліковано 24 листопада 2015 року о 17:45

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов розпочав серію регулярних зустрічей із президентами спортивних федерацій України з олімпійських видів спорту.

  Ігор Жданов наголосив, що метою цих зустрічей є детальне обговорення та пошук шляхів вирішення конкретних проблем, які стосуються безпосередньо підготовки національних збірних команд України до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро.

  Зокрема, 23 листопада Ігор Жданов провів робочу зустріч із президентом Федерації стрільби України Олегом Волковим. Під час зустрічі піднімалася проблема необхідності технічного оновлення стрілецького комплексу на Львівській навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України. Вона є основною базою підготовки збірної команди України зі стрільби. Зокрема, мова йде про сучасну електронну систему фіксування результатів стрільби.

  Ігор Жданов зазначив, що Міністерство молоді та спорту готове закупити таке обладнання в разі наявності відповідних коштів.

  «Кажу відверто, все буде залежати від того, який бюджет на 2016 р. отримає Міністерство на підготовку до Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Разом із профільним комітетом Верховної Ради та Національним олімпійським комітетом ми активно відстоюємо відповідний бюджетний запит. Сподіваємося на підтримку депутатського корпусу в цьому питанні, на усвідомлення виключної важливості фінансового забезпечення якісної підготовки українських спортсменів до Олімпіади. Адже йдеться про обличчя та міжнародний престиж держави», - пояснив Міністр.

  Окрім того, керівництво Федерації стрільби України запропонувало Міністру направити листи до міських голів та керівництва областей з проханням посприяти у вирішення соціально-побутових проблем членів національної збірної, які братимуть участь в Олімпійських іграх. Ігор Жданов запевнив, що такі листи будуть обов’язково направлені.

  «Дякую Міністру за те, що він виступив з ініціативою проведення цих зустрічей. Проблеми у нашому виді спорту накопичувалися довгими роками, якщо вдасться вирішити хоча би частину з них, зокрема, із обладнанням - це дозволить підвищити якість підготовки наших спортсменів. Національна збірна зі стрільби вже здобула вісім ліцензій на участь в Олімпіаді. Ми можемо реально претендувати на медалі», - підкреслив президент Федерації стрільби України Олег Волков.

  Під час зустрічі також обговорювалися інші технічні та організаційні питання підготовки та участі спортсменів зі стрільби у міжнародних змаганнях.