• In English
 • Для забезпечення розвитку інформаційно-комунікаційних технологій Україна отримає комп`ютерне обладнання від Уряду КНР
  опубліковано 24 листопада 2015 року о 17:11

  Україна отримає технічну допомогу від Уряду КНР, яка буде спрямована на розвиток електронного урядування і поліпшення роботи зі зверненнями громадян. Сьогодні, 24 листопада, відбулося урочисте підписання Акта виконання Угоди між Урядом КНР та Урядом України про надання комп'ютерного обладнання у кількості 800 одиниць.

  Ця техніка, в першу чергу, буде застосована для впровадження електронного урядування, зокрема, забезпечення електронного документообігу в органах виконавчої влади.

  «Програмою діяльності Уряду України передбачений новий підхід до державного управління, однією із складових реформ якого є впровадження електронного урядування. Тому сьогодні підтримка розвитку інформаційно-комунікаційних технологій є надзвичайно важливою», - зазначила Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко. 

  Наразі систему електронного документообігу вже впроваджено в Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Це дає змогу скоротити час на проходження документів, а також  значно зекономити витрати на папір, друк тощо. Як зазначалося раніше, впроваджується електронний документообіг і під час підготовки засідань Уряду та урядових комітетів.

  Також техніку буде передано Урядовому контактному центру, який працює зі зверненнями громадян та надає консультації за номером урядової гарячої лінії 0800507309. Останнім часом значно зросло навантаження на центр, який є важливим комунікатором щодо консультування громадян, зокрема  з питань соціального захисту, субсидіювання, енергозбереження.

  «Лише за останні 10 місяців Урядовий контактний центр опрацював близько 1,5 млн. звернень громадян, а це майже в половину більше, ніж за весь минулий рік», - поінформувала Міністр.

  Міністр Кабінету Міністрів України Ганна Онищенко висловила вдячність Надзвичайному та Повноважному Послу КНР в Україні Чжан Сіюню за підтримку України та українських реформ Китайським Урядом.

  Довідково

  Підставою для технічної допомоги стало виконання контракту про зовнішні поставки, підписаного на підставі обміну нотами між Урядом КНР та Урядом України, в рамках Угоди про технічно-економічне співробітництво між Урядом України та Урядом КНР, а також тісна співпраця Секретаріату Кабінету Міністрів України із посольством КНР в Україні.