• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 13:16

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. В межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовані.

  Під час здійснення заходів контролю на лінії розмежування прикордонний наряд спільно із співробітниками поліції на контрольному посту «Нелипівка» виявили громадянина України, який, ймовірно, причетний до діяльності незаконних збройних формувань. Затриманого передано встановленим порядком компетентним органам.

  Учора у контрольному пункті в'їзду/виїзду «Георгіївка» прикордонники Краматорського загону виявили у громадянина України підроблені перепустки. Під час перевірки документів у 39-річного громадянина України, який слідував за маршрутом  «Курахове – Донецьк», охоронці кордону виявили дві підроблені перепустки. Правопорушника не пропущено та передано співробітникам УМВС в Донецькій області.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 2 транспортні засоби, які перевозили товари та вантажі без належних документів.

  Зокрема, один автомобіль прикордонний наряд зупинив на контрольному посту «Березове», який був завантажений майже однією тонною м’ясної продукції на 63 тисячі гривень. Також на контрольному пункті в'їзду/виїзду  «Георгіївка»  затримали ще одну автівку з вантажем одягу та спиртних напоїв. Всі транспортні засоби передані компетентним органам для прийняття правового рішення.