• In English
 • Мінрегіон: Сьогодні втілення нової енергетичної політики в українських містах неможливе без інвестицій
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 12:38

  Про це сказав заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуард Кругляк під час круглого столу «Залучення фінансування для реалізації проектів у сфері енергоефективності» за участю представників українських міст, міжнародних фінансових організацій та банків.

  «Без залучення інвестицій в енергоефективну сферу буде важко виконувати ті нагальні завдання, які стоять сьогодні перед Україною – скорочення споживання природного газу, впровадження енергоефективних технологій, виконання міжнародних директив, пов’язаних із зменшенням викидів СО2, а отже екологічним оздоровленням країни», - зазначив він.

  За словами Едуарда Кругляка, донорські кошти нададуть можливість втілювати в українських містах Плани дій сталого енергетичного розвитку, які були розроблені в рамках проекту «Угоди мерів».

  Під час круглого столу відбулася презентація інвестиційних проектів з розробки й реалізації політики сталого енергетичного розвитку від міст-учасників проекту «Практична модель розбудови спроможності органів місцевого самоврядування ефективно управляти енергією».

  Довідково

  Захід було організовано Асоціацією «Енергоефективні міста України», спільно з Мінрегіоном України як Національним координатором «Угоди мерів», в рамках реалізації проекту «Практична модель розбудови спроможності органів місцевого самоврядування ефективно управляти енергією» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.