• In English
 • Олексій Павленко: Досвід Латвії допоможе адаптувати національне законодавство до вимог ЄС
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 12:27

  «Латвійська Республіка є важливим торгівельним партнером України у Європі. За результатами 10 місяців 2015 року товарообіг сільськогосподарської продукції склав 38,7 млн. дол. США», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час зустрічі з Міністром сільського господарства Латвії Янісом Дуклавосом в м.Рига, Латвія.

  В рамках зустрічі було обговорено  перспективи двосторонніх проектів у сфері сільського, лісового та рибного господарства. Зокрема, Олексій Павленко  запропонував використовувати досвід Латвії у законодавчому забезпеченні у сфері охорони, збереження та відновлення родючості ґрунтів, а також продовжити двосторонню співпрацю у питаннях  безпеки харчових продуктів, сертифікації та стандартизації органічної продукції та адаптації відповідного законодавства до європейських норм.

  Олексій Павленко нагадав, що в рамках візиту Президента Латвійської Республіки в Україну 27 жовтня підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва між Міністерством аграрної політики та продовольства України і Міністерством сільського господарства Латвійської Республіки. За словами українського міністра, цей Меморандум став черговим підтвердженням плідної співпраці між обома країнами, спрямованої на встановлення довгострокових відносин в аграрній сфері.

   «Вивчення досвіду Латвії допоможе реформувати сільське, лісове та рибне господарство в Україні з метою переходу галузей на європейські принципи функціонування» - наголосив Олексій Павленко.