• In English
 • Ігор Жданов привітав учасників чемпіонату України з панкратіону
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 17:58

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов дав урочистий старт чемпіонату України з панкратіону та привітав учасників змагань.

  У чемпіонаті, який проходить на Легкоатлетичному манежі у Києві 20-22 листопада, бере участь понад 500 найсильніших спортсменів з 24 областей. Розігруватимуться медалі у розділах грапплінг, традішн та ФУЛ.

  Ігор Жданов наголосив, що Міністерство молоді та спорту розглядає панкратіон як невід'ємну складову системи фізичної культури і спорту в Україні та буде всіляко підтримувати його розвиток.

  «Величезний внесок вихованці панкратіону роблять у справу захисту України від російської агресії. Вони були в перших рядах самооборони Майдану. Багато з них сьогодні зі зброєю в руках захищають Україну в зоні #АТО. Панкратіон активно допомагає нашим військовим покращувати фізичну підготовку та навички володіння прийомами рукопашного бою. А такі Герої, як багаторазовий чемпіон України з панкратіону, розвідник Максим Бендеров - віддали своє життя за нас із вами. Щиро дякую за все, що ви робите для зміцнення обороноздатності нашої Батьківщини!» - зазначив Ігор Жданов.

  Панкратіон – вид спорту, що входить до програми Всесвітніх та Всеукраїнських ігор єдиноборств. Це давньогрецьке бойове мистецтво, яке в найпростішому розумінні є універсальним синтезом боротьби і кулачного бою з величезним арсеналом як ударів, так і різноманітних кидків, захоплень, больових і задушливих прийомів, нині переживає новий розквіт, завойовуючи прихильників і спортивні майданчики на усіх континентах.