• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 14:00

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. В межах Луганської та Донецької областей польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовано.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 6 транспортних засобів, які перевозили товари та вантажі без належних документів вартістю майже 600 тисяч гривень.

  Зокрема, прикордонним нарядом в районі н.п. Петрівка затримано 3 автомобілі з вантажем продуктів харчування загальною вагою майже 7,7 тонн, які слідували на неконтрольовану територію без належних документів, оминаючи контрольний пункт «Зайцеве». Вартість товарів, що вони перевозили, сягає 435 тисяч гривень. Ще 2 автомобілі, які перевозили 10 тонн продуктів харчування та м'ясопродукти, зведені мобільні групи зупинили поблизу н.п. Троїцьке та Попасна. Вантажі намагалися перемістити на тимчасово неконтрольовану територію. Крім того, прикордонний наряд в КПВВ «Зайцеве» за допомогою службового собаки виявив майже 11 тисяч пачок сигарет вартістю 150 тисяч гривень. Їх через лінію розмежування намагалися перевезти під обшивкою автомобіля та в подвійному днищі.

  Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.