• In English
 • Арсеній Яценюк привітав Голову Ради Міністрів Польщі Беату Шидло з призначенням на посаду
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 12:08

  У телефонній розмові у п’ятницю, 20 листопада, Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк привітав свою колегу, Голову Ради Міністрів Республіки Польща Беату Шидло з призначенням на посаду і початком діяльності на чолі польського Уряду.

  Насамперед Глава Уряду України відзначив високий рівень співробітництва між двома державами, що має особливо вагоме значення у контексті нинішніх викликів проти спільної європейської безпеки.

  «У нас багато викликів – від боротьби із загрозою міжнародного тероризму до протидії російській агресії. Україна розраховує на подальшу підтримку Польщі і, впевнений,  Варшава надалі залишатиметься одним із головних адвокатів європейського майбутнього України, а стратегічне партнерство між нашими державами – спільним і незмінним зовнішньополітичним пріоритетом», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Під час бесіди співрозмовники обговорили актуальні питання двостороннього діалогу, а також найближчі плани міжурядової взаємодії. Було відзначено, що важливу перспективу матиме нинішній обмін досвідом у сферах реформи державного управління, децентралізації, освіти та охорони здоров’я.

  Глави Урядів схвально оцінили практику проведення спільних засідань обох Урядів.

  Арсеній Яценюк запросив Беату Шидло відвідати Україну у найближчій перспективі.