• In English
 • Тібор Наврачич та В`ячеслав Кириленко зустрілися із українською молоддю, освітянами та науковцями
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 19:41

  Сьогодні, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася зустріч Єврокомісара з питань освіти, культури, молоді та спорту Тібора Наврачича та Віце-прем`єр-міністра – Міністра культури України В`ячеслава Кириленка зі студентами, викладачами вищих навчальних закладів, представниками Національної академії наук України, молодіжних та громадських організацій.

  http://mincult.kmu.gov.ua/img/publishing/245019737/image002.jpg

  У своїй промові до присутніх В’ячеслав Кириленко наголосив на  тому, що довготривалий процес роботи із європейськими партнерами дав плідний результат: сьогодні відбулось підписання Угоди про приєднання до програми «Креативна Європа».

  «Це програма у сфері культури та медіа, яка дозволяє всім митцям, артистам, людям креативного сектору брати участь у спільних із європейцями проектах. Ми пройшли достатньо непростий процес погодження тексту, але під час цього шляху ми постійно відчували значну підтримку наших європейських партнерів», – сказав  Віце-прем’єр-міністр.

   

  http://mincult.kmu.gov.ua/img/publishing/245019738/image004.jpg

   

  Тібор Наврачіч привітав українців з укладенням історичної Угоди про приєднання до програми «Креативна Європа» та наголосив, що докладатиме усіх зусиль для того, щоб Україна стала повноправною учасницею європейського культурного співробітництва.

  «Я переконаний, що сьогодні українська молодь як ніколи гідна стати повноправною складовою великої європейської родини. Для мене Європа – це об’єднання націй, регіонів, місцевостей, кожна з яких має свою культуру та традиції. Всі ці складові об’єднуються завдяки повазі до спільних європейських цінностей. Зберегти культурне розмаїття під час інтеграційних процесів  – наше основне завдання. Ми підписали з Україною Угоду про приєднання до програми «Креативна Європа» саме для того, щоб надати Україні можливість поділитися з Європою своєю унікальною багатою культурою», - сказав Єврокомісар.