• In English
 • На контрольних пунктах в'їзду-виїзду у Донецькій та Луганській областях будуть розгорнуті пункти обігріву, - Олег Мельчуцький
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 18:00

  19 листопада у ДСНС відбулося чергове засідання Міжвідомчого координаційного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО на чолі із керівником Штабу - Першим заступником Голови ДСНС Олегом Мельчуцьким. Участь у нараді взяли керівники регіональних штабів, представники органів виконавчої влади, які входять до складу Штабу, громадських організацій.

  Під час засідання учасники обговорили питання, що стосуються соціального   забезпечення та захисту переселенців,  зокрема переміщення з районів проведення АТО, тимчасового розміщення, працевлаштування, вирішення інших побутових проблем. Також було проаналізовано стан правового та соціально-медичного забезпечення осіб, які постраждали під час бойових дій в районах проведення АТО і напрямки удосконалення нормативно-правових актів щодо соціального захисту внутрішньо переміщених осіб.

  Крім того, Голова Правління громадської організації “Відновлення Донбасу” Олена Петраєва презентувала результати комплексного дослідження проблем внутрішньо переміщених осіб “Індекс комфортності переселенця”. Опитування серед внутрішньо переміщених осіб проводилося у 7 регіонах України та місті Києві впродовж липня-серпня цього року. За результатами дослідження було визначено основні проблеми, з якими найчастіше стикаються переселенці, рівень надання допомоги та адаптації людей до нових умов проживання у розрізі регіонів.

  “У зв’язку зі зниженням температури повітря та великою кількістю людей, які щоденно перетинають контрольні пункти в’їзду-виїзду на території Донецької та Луганської областей наразі важливим завданням також є створення належних умов перебування людей на цих пунктах. Саме тому там будуть розгорнуті пункти обігріву, де люди зможуть  зігрітися, чекаючи своєї черги”,- зазначив керівник Штабу - Перший заступник Голови ДСНС Олег Мельчуцький.