• In English
 • Утворено Університет державної фіскальної служби України
  опубліковано 19 листопада 2015 року о 16:31

  Утворено Університет державної фіскальної служби України. Відповідне розпорядження № 1184-р  Кабінет Міністрів прийняв 11 листопада 2015 р.

  Уряд погодився з пропозицією Міністерства освіти і науки та Державної фіскальної служби щодо утворення Університету державної фіскальної служби України, реорганізувавши шляхом злиття Національний університет державної податкової служби України, Державний науково-дослідний інститут митної справи, Науково-дослідний інститут фінансового права з віднесенням його до сфери управління Державної фіскальної служби.

  Реорганізація зазначених установ і закладу здійснюється в межах бюджетних асигнувань, передбачених Державній фіскальній службі.

  Студенти Національного університету державної податкової служби України продовжують навчання в Університеті державної фіскальної служби України.

  Уряд доручив Державній фіскальній службі затвердити у двомісячний строк статут, структуру та штатний розпис новоутвореного вищого навчального закладу і здійснити інші заходи щодо його матеріально-технічного та кадрового забезпечення, а також заходи, пов’язані з реорганізацією Національного університету державної податкової служби України, Державного науково-дослідного інституту митної справи, Науково-дослідного інституту фінансового права.