• In English
 • Ігор Долгов бере участь у щорічній Берлінській безпековій конференції "Berlin Security Conference"
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 17:14

  Заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов прибув до Берліну з метою участі у щорічній Берлінській безпековій конференції “Berlin Security Conference”.

  У ході конференції передбачається обговорення нагальних проблем трансатлантичної та європейської безпеки, зокрема, щодо забезпечення територіальної цілісності України, та обговорення принципів взаємодії у безпековій галузі в нових умовах.

  Заступник Міністра оборони України провів зустрічі з представниками Федерального міністерства оборони та Федерального міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

  Сторони обговорили питання, пов’язані з імплементацією Мінських домовленостей, а також підкреслили необхідність продовження роботи у норманському форматі на вищому рівні. Було зазначено, що українська сторона розраховує на політичну підтримку з боку ФРН, збільшення практичної допомоги у вирішенні питань щодо врегулювання ситуації на території Донецької та Луганських областей, реформування оборонного сектору України, здійснення розмінування та надання гуманітарної допомоги цивільному населенню у зоні АТО.

  Ігор Долгов висловив вдячність німецькій стороні за продовження програм лікування та реабілітації поранених військовослужбовців Збройних Сил України.

  Заступник Міністра оборони України відвідав військовий шпиталь Бундесверу в Берліні, де на лікуванні перебувають 4 військовослужбовців. До цього шпиталю сьогодні прибули ще 4 поранених українських військових, які отримають медичну допомогу та пройдуть реабілітацію. Під час зустрічі з військовослужбовцями Ігор Долгов від імені Міністра оборони України вручив їм нагрудні знаки “За зразкову службу”.

  Під час зустрічі з Державним секретарем справ Федеративної Республіки Німеччина Штефаном Штайнляйном розглядалися питання продовження політичного діалогу та посилення взаємодії у сфері міжнародної безпеки з огляду на те, що з січня 2016 року Україна буде працювати як непостійний член ООН, а Федеративна Республіка Німеччина перейме головування в ОБСЄ.