• In English
 • Арсеній Яценюк звернувся до парламентських фракцій провести зустрічі з Урядом та місією МВФ щодо економічної політики на 2016 рік
  опубліковано 18 листопада 2015 року о 15:30

  «Уряд готовий працювати з усіма фракціями, з окремими народними депутатами України, щоб напрацювати один спільний єдиний пакет законодавства, і в стінах Парламенту проголосувати його швидко, оперативно, демонструючи наявність політичної волі до проведення економічних реформ», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду в середу, 18 листопада.

  Він нагадав, що до України прибула місія Міжнародного валютного фонду: «Ми вже протягом декількох днів працюємо з місією».

  Арсеній Яценюк зазначив, що для всіх політичних сил коаліції «є можливість провести зустрічі з нашими колегами з Міжнародного валютного фонду для того, щоб з'ясувати, які основні параметри Уряд України разом з нашими міжнародними партнерами визначає на наступний бюджетний рік».

  Так, нещодавно, як повідомив Глава Уряду, відбулася тригодинна зустріч представників місії Міжнародного валютного фонду із лідером фракції «Батьківщина» в присутності Прем'єр-Міністра, Міністра фінансів України із приводу бюджетної, тарифної і економічної політики в цілому.

  «Звертаюся до парламентських фракцій, які готові взяти найбільш активну участь в формуванні як державного бюджету на наступний рік, так і в зміні податкової, митної і в цілому економічної політики на 2016 рік, прийняти для себе рішення щодо проведення зустрічей з місією МВФ. І Прем'єр-міністр, і Міністр фінансів готові разом із нашими політичними партнерами провести таку зустріч, з цифрами, фактами і чітким визначенням тієї політики, яка потрібна для української держави на 2016 рік», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду підкреслив, що до кінця поточного року має бути ухвалений і новий закон України про державний бюджет на наступний рік, і зміни до податкової і митної політики, які запропоновані Міністерством фінансів України і підтримуються Урядом.

  Крім того, в Парламенті необхідно ухвалити і низку інших законопроектів, напрацьованих Урядом. Серед них – зміни законодавства у сфері охорони здоров'я, у сфері освіти, приватизації, державних закупівель».

  «Нам необхідна спільна політична воля для того, щоб продемонструвати, що Україна не сходить ні на один крок з шляху правильних реформ для країни. І для того, щоб продемонструвати світовому співтовариству, що ми далі будемо проявляти впевненість в необхідності проведення реформ», - наголосив він.

  Для того, щоби ці реформи були успішні, підкреслив Глава Уряду, «фракції коаліції повинні бути єдині»: «Голосування в Парламенті повинно проходити злагоджено, для того щоб не перетворювати бюджетні й податкові питання в політичне протистояння».