• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 14:33

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. В межах Донецької області зафіксовано політ одного безпілотного літального апарату.

  Двох осіб, які причетні до діяльності незаконних збройних формувань, затримали прикордонники спільно з співробітниками поліції на Донеччині. Одного з громадян виявили в контрольному пункті «Георгіївка», а іншого на контрольному пості «Нелипівка». Під час перевірки з'ясувалося, що дані особи підозрюються у сприянні незаконним формуванням та підтримують з ними зв’язки. Затриманих передали представникам Національної поліції в Донецькій області. У цьому ж контрольному пункті прикордонники виявили громадянина України, який використовував підроблену перепустку. За фальшивкою чоловік намагався перетнути лінію розмежування з неконтрольованої території. Його також передали співробітника поліції.

  Вздовж лінії розмежування продовжуються заходи, спрямовані на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів. Всього за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 6 транспортних засобів з товарами.

  Зокрема, прикордонним нарядом на контрольному посту «Березове» затримано 4 автомобілі, які перевозили 1,2 т продуктів харчування на загальну суму 47 тисяч гривень. Автівки слідували в об’їзд контрольного пункту «Новотроїцьке» на неконтрольовану територію. Ще один транспортний засіб прикордонники затримали в районі Кривого Торця. Він був завантажений сільгосппродукцією та прямував на неконтрольовану територію, оминаючи контрольний пункт «Зайцеве». Крім того, зведеною мобільною групою поблизу н.п. Попасна зупинено автомобіль з тютюновими виробами вартістю 5,2 тисячі гривень. Всі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через контрольний пункт «Георгіївка» прослідував вантажний автомобіль з гуманітарною допомогою від Чеського благодійного фонду «Люди в біді». Автівкою перевозили 27 т вугілля для жителів Донецької області.