• In English
 • Пряме сполучення між Києвом та Болгарією буде відновлено
  опубліковано 17 листопада 2015 року о 11:05

  Питання відновлення залізничного та авіаційного сполучення між Києвом та Софією обговорювалося на двосторонній зустрічі Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського з Міністром транспорту, інформаційних технологій та зв’язку Республіки Болгарія Івайло Московски у Софії 13 листопада.

  Андрій Пивоварський поінформував свого болгарського колегу про те, що на сьогодні залізничне сполучення між Києвом та Софією забезпечується з пересадкою на станції Будапешт, через відміну безпересадкового вагону, що курсував у складі поїзду МоскваСофія.

  Міністр висловив сподівання, що активна робота, яка наразі проводиться залізничними адміністраціями Румунії, Болгарії та Молдови, дасть змогу відновити курсування безпересадкових вагонів УЗ сполученням КиївСофія на 2016/2017 рік. Сторони домовилися опрацювати зазначене питання на рівні залізничних адміністрацій та забезпечити залізничне сполучення між двома столицями вже найближчим часом.

  Окрему увагу було приділено питанню відновлення прямого авіаційного сполучення. Болгарська сторона ще раз підтвердила готовність до повної лібералізації авіаційних перевезень між країнами та привітала плани української авіакомпанії розпочати регулярні рейси КиївСофіяКиїв у грудні поточного року з частотою 3 рейси на тиждень. Пан Московски також підтвердив, що Софійський аеропорт створить привабливі умови для роботи української авіакомпанії. Він підкреслив, що у сьогоднішніх суворих економічних умовах шляхом усіх можливих поступок дружні країни мають спільно намагатися забезпечити ефективне та зручне транспортування пасажирів і вантажів.