• In English
 • Щодо ситуації в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування у зоні проведення АТО
  опубліковано 16 листопада 2015 року о 11:57

  У контрольних пунктах в'їзду/виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО продовжується спостерігатися значний пасажиро-транспортний потік.

  З метою стабілізації ситуації Державна прикордонна служба України вживає всіх вичерпних заходів. Контрольні пункти працюють у штатному режимі.

  Так, станом на 10.00 сьогодні на КПВВ «Зайцеве» на оформлення очікують лише 25 транспортних засобів, які прямують на в’їзд з неконтрольованої території, та 100 – на виїзд. На КПВВ «Георгіївка» та «Новотроїцьке» ситуація стабільна та спостерігається незначне скупчення транспортних засобів: 100 на в’їзд і 150 на виїзд та 100 на в’їзд та 100 на виїзд відповідно. Також невелике скупчення транспорту на КПВВ «Гнутове»: 60 на в’їзд. Черга на виїзд відсутня. Крім того, на контрольному пункті «Станично-Луганське» 100 осіб очікують на оформлення з неконтрольованої території.

  Державна прикордонна служба України ще раз звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування, не вкладали сторонні речі у паспортні документи під час проходження контролю та не намагатися у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення правоохоронцями.

  Так,  лише протягом доби прикордонникам Донецького та Краматорських загонів громадяни  намагалися дати неправомірну вигоду за позачерговий проїзд до неконтрольованої території через контрольний пост «Березове» та контрольний  пункт в'їзду/виїзду «Георгіївка». (Детальніше читайте за посиланням: Протягом минулої доби прикордонникам пропонували майже 7 тисяч гривень хабара за прийняття неправомірних рішень).

  Зазначимо, що спроби пропонування хабарів громадянами не прискорюють проходження перевірочних заходів під час перетину лінії розмежування, а навпаки – створюють низку незручностей для інших учасників руху та черги.

  Загалом минулої доби через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве»  – 6358 осіб та 1234 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 3430 осіб та 1054 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 5514 осіб та 1985 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2159 осіб та 484 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2662 осіб.