• In English
 • НКРЕКП взяла участь у Національному форумі "Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології"
  опубліковано 16 листопада 2015 року о 11:13

  За сприяння Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, 10-11 листопада у Міжнародному виставковому центрі відбувся Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» на тему «Формування стратегії поводження з відходами в умовах децентралізації влади: проблеми та перспективи реалізації на рівні місцевих громад».

  Для забезпечення максимально об’єктивного та неупередженого обговорення стратегії поводження з відходами в умовах децентралізації влади до участі у форумі були запрошені широкі кола учасників, зокрема, народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, підприємств, що здійснюють діяльність у сфері поводження з відходами, представники наукових кіл та громадських організацій.

  У рамках заходів розглядались такі питання:

  Проблеми законодавства в сфері поводження з відходами в Україні.

  Концепція нового Закону України «Про відходи».

  Законодавче врегулювання перероблення в Україні ТПВ.

  Реформування системи поводження з відходами в умовах децентралізації влади.

  Запровадження комбінованої організаційно-економічної системи у сфері поводження з відходами кінцевого споживання продукції.

  Створення регіональної системи поводження з ТПВ.

  Акценти у формуванні екологічної політики у сфері поводження з відходами.

  Європейські норми та цілі боротьби з відходами.

  Імплементація вимог джерел права ЄС у сфері управління відходами до галузевого законодавства України з урахуванням децентралізації влади.