• In English
  • Олексій Павленко: Україна здатна збільшити виробництво агропродукції удвічі
    опубліковано 16 листопада 2015 року о 10:31

    «Наразі агропромисловий комплекс України є у 2,5 разів менш профінансованим, ніж у передових країнах Європи. Зважаючи на те, що наразі держава не може підтримувати агросектор на достатньому рівні, ми прагнемо звернути увагу зарубіжних інвесторів на переваги та перспективи роботи в АПК України», - розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко в ефірі 24 каналу.

    Як повідомив Міністр, в 2015 році низка урядів зарубіжних країн розпочали програми підтримки АПК України. Зокрема, уряди Канади та Ізраїлю реалізовують програму з розвитку плодоовочевої галузі південних регіонів України на загальну суму близько 400 млн. грн. Уряди Данії та Канади підтримують створення молочних кооперативів у західних областях. Спільно з Німеччиною готується до впровадження новий проект, пов’язаний з консультуванням вітчизняного бізнесу стосовно євроінтеграційних аспектів розвитку вітчизняного АПК.

    «Зарубіжні інвестори готові працювати в аграрній галузі України, яка володіє чудовим потенціалом до розвитку. Україна - одна з небагатьох країн світу, яка при збільшенні капіталовкладень у АПК, здатна збільшити виробництво аграрної продукції удвічі. Наразі ми - треті після США та ЄС за експортом зернових та маємо хороші перспективи на світовому аграрному ринку», - підкреслив Олексій Павленко.