• In English
 • Ігор Жданов взяв участь у відкритті оновленого басейну навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони у Львові
  опубліковано 14 листопада 2015 року о 10:20

  Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов взяв участь у відкритті оновленого 25-ти метрового критого басейну львівської навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України.

  У церемонії також взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, міський голова Львова Андрій Садовий, начальник управління спорту Міністерства оборони Юрій Фіногенов, голова благодійного фонду «Спортивна країна» Дмитро Бублик.

  «Завершення реконструкції цього басейну та його відкриття – це безумовно велика подія в житті області, міста та цілої України. Тому що ми отримуємо додаткові можливості для розвитку водних видів спорту. Я вдячний міському голові Львова Андрію Садовому, голові ОДА Олегу Синютці та меценату Дмитру Бублику за вагомий внесок у цю справу. Хочу також особисто висловити подяку Міністру оборони Степану Полтораку, який щиро вболіває за спорт і завжди приділяє дуже велику увагу спортсменам-військовослужбовцям», - зазначив Ігор Жданов у своєму вітальному слові.

  На переконання Міністра, лише об’єднавши зусилля міста, області та Уряду можна зробити так, щоб в Україні відроджувалася спортивна інфраструктура і цей процес уже розпочався.

  «У мене є мрія, щоб в кожному обласному центрі було відновлено та працював повноцінний міський стадіон і басейн. Щоб місцеві мешканці та їх діти займалися спортом та оздоровлювалися. Тому що здоров’я – це запорука успіху української нації», - наголосив Ігор Жданов.  

  Він також нагородив почесними грамотами та відзнаками Мінмолодьспорту спортсменів-військовослужбовців та працівників бази. Зокрема, Ігор Жданов особисто вручив посвідчення заслуженого майстра спорту України з сучасного п’ятиборства Андрію Федечку. Окрім того, Міністр взяв участь у нагородженні переможців та призерів дитячих змагань з плавання, які пройшли в оновленому критому басейні.

  Загалом весь наявний на базі комплекс включає в себе відкритий 50-метровий басейн, 25-метровий басейн для стрибків у воду та водного поло, а також 25-метровий критий басейн, що реконструйовані завдяки допомозі благодійного фонду «Спортивна країна». На це було витрачено близько 11 мільйонів гривень.