• In English
 • Основне завдання реформи ЖКГ - забезпечити беззбитковість функціонування водопровідно-каналізаційних підприємств
  опубліковано 12 листопада 2015 року о 18:55

  Беззбиткове функціонування підприємств водопровідно-каналізаційного господарстваодне з основних завдань реформи житлово-комунального господарства. Про це сказала заступник директора департаменту економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Кравченко під час конференції «Проблеми та перспективи питного водопостачання та водовідведення в Україні» в рамках ХІІІ Міжнародного форуму «AQVAUKRAINE – 2015».

  «Для покращення фінансово-економічного стану підприємств галузі, у тому числі і підприємств водопровідно-каналізаційного господарства, на 2015 рік збільшено видатки субвенції на відшкодування різниці в тарифах на 2,7 млрд. грн. Відповідні зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» були внесені 17 вересня», - зазначила Наталія Кравченко.

  Вона також нагадала, що у цьому році передбачено всього 5,6 млрд. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

  «Субвенція на погашення заборгованості з різниці в тарифах в частині послуг з централізованого водопостачання та водовідведення надавалася населенню і в минулі роки», - додала Наталія Кравченко.