• In English
  • Олексій Павленко: Норвегія - один з найбільших експортерів рибної продукції до України
    опубліковано 11 листопада 2015 року о 13:47

    "Протягом 9 місяців 2015 року співпраця в аграрній галузі між Україною та Норвегією динамічно розвивається. Норвегія є одним із провідних постачальників риби, ракоподібних та рибної продукції до України", - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час виступу на конференції «Norwegian-Ukrainian ICT & Investment Conference» у м. Осло,  Норвегія.

    Як повідомив Міністр, товарообіг сільськогосподарською продукцією між Україною та Королівством Норвегія за 9 місяців 2015 року склав 76,7 млн. дол. США, з яких сума експорту становить 1,6 млн. дол. США (залишки і відходи харчової промисловості, соняшникова олія, мед), а сума імпорту – 75,1 млн. дол. США (риби, ракоподібні, молюски – 73,4 млн. дол. США, різні інші харчові продукти - 0,5 млн. дол. США, м'ясо та субпродукти – 0,3 млн. дол. США, готові чи консервовані продукти з риби та ракоподібних – 0,5 млн. дол. США).

    «Український агросектор володіє сприятливими інвестиційними умовами для норвезького бізнесу, а також значними можливостями до розширення експорту сільськогосподарської продукції, зокрема зернових, борошномельно-круп’яної продукції та продуктів з високою часткою доданої вартості", - наголосив Олексій Павленко.