• In English
 • ФДМУ суттєво вдосконалив базу даних об'єктів малої приватизації - Бюлетень про приватизацію
  опубліковано 10 листопада 2015 року о 11:41

  Фонд державного майна суттєво вдосконалив базу даних об’єктів малої приватизації. Про це у випуску №4 2015 року пише щоквартальне офіційне видання ФДМУ «Державний інформаційний Бюлетень про приватизацію». Цей випуск Бюлетеня присвячено темі малої приватизації в Україні.

  Як зазначається у статті «Перелік 907», відтепер база даних об’єктів містить не лише відомості про фактичне місце розташування більшості об’єктів, а й дані про відстань до населеного пункту, центру села чи міста, пожвавленої дороги чи залізниці. Як зазначає видання, «можливо, не завжди такі дані сприятимуть продажу об’єкта, але у Фонді впевнені – чим більше інформації отримає покупець, тим більше матиме довіри до Фонду і бажання з ним працювати».

  «Об’єкти не продаються з різних причин, але процедури продажу сьогодні дуже прозорі, а Фонд повідомляє про кожний свій крок з приватизації», – наголошує в інтерв’ю Бюлетеню про приватизацію заступник Голови ФДМУ Тетяна Буртняк.

  Видання повідомляє, що ФДМУ сформував Перелік з 907 об’єктів малої приватизації, що пропонуються Фондом до продажу, але цей перелік постійно знаходиться в русі – він відкритий для поповнення новими об’єктами, а ті, що продані, з нього «вибувають».

  З самим переліком видання пропонує ознайомитися на офіційному сайті ФДМУ.