• In English
 • Для участі у «Dubai Airshow – 2015» прибули представники Повітряних Сил Збройних Сил України
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 11:34

  8 листопада до Об’єднаних Арабських Еміратів для участі у 15-му Міжнародному авіаційному салоні «Dubai Airshow – 2015» прибула робоча група представників Збройних Сил України на чолі з командувачем Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Сергієм Дроздовим.

  Українська військова делегація ознайомиться з тактико-технічними характеристиками новітнього озброєння та військової техніки, боєприпасами, які випускаються на підприємствах оборонної промисловості ОАЕ, та знаходиться на озброєнні її збройних сил, в тому числі з різноманітним високотехнологічним обладнанням. Також відбудеться обговорення питань щодо опрацювання проекту Угоди між Міністерством оборони України та Генеральним штабом Збройних сил ОАЕ про військове співробітництво.

  Під час перебування в Об’єднаних Арабських Еміратах планується участь української делегації в офіційній церемонії відкриття 15-го Міжнародного авіаційного салону «Dubai Airshow – 2015» та у Конференції для командувачів Військово-повітряних сил на тему: «Залучення авіаційних підрозділів в умовах сучасних гібридних конфліктів». Також робоча група представників Збройних Сил України ознайомиться з новітніми зразками військової техніки, матеріально-технічними засобами, різноманітним високотехнологічним обладнанням, що будуть демонструватися на виставці.

  Участь у заході сприятиме отриманню інформації про сучасне озброєння та військову техніку, застосування новітніх технологій комп’ютерного моделювання в системі бойової підготовки Збройних сил ОАЕ, стан та перспективи науково-дослідницької діяльності, а також дозволить визначити напрями подальшого розвитку військового співробітництва між Збройними Силами України та ОАЕ.