• In English
 • У ДРС домовились створити спеціальну робочу групу з питань небанківського фінансового ринку
  опубліковано 09 листопада 2015 року о 09:50

  6 листопада 2015 року Голова ДРС Ксенія Ляпіна зустрілася з представниками Асоціації «Страховий бізнес», Ліги страхових організацій України, Української Федерації Убезпечення, Національної асоціації кредитних союзів та Нацкомфінпослуг.

  Учасники зустрічі обговорили питання співробітництва та створили постійно діючу робочу групу з питань небанківського фінансового ринку.

  Нагадаємо, що раніше, за наслідками проведеної експертизи проекту розпорядження Нацкомфінпослуг «Про внесення змін до розпорядження Держфінпослуг від 09.07.2010 року № 566 «Про деякі питання здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» на відповідність вимогам ЗУ «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ДРС дійшла висновку щодо його невідповідності принципам державної регуляторної політики.

  «Усі зацікавлені у тому, щоб рішення приймались у законний спосіб. Ми підтримуємо пропозиції Нацкомфінпослуг щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Крім цього, ми домовились 17 листопада провести стратегічну сесію робочої групи щодо майбутнього регулювання фінансових ринків у зв’язку з проблематикою, яка виникла з впровадженням нового закону про ліцензування, оскільки у Директивах ЄС не передбачено ліцензування діяльності на фінансових ринках, а передбачено інший інструмент – авторизація» - зазначила Голова ДРС Ксенія Ляпіна. 

  Тісна співпраця ДРС, Нацкомфінпослуг та об’єднання учасників ринків небанківських фінансових послуг, заснована на моделюванні процесів, чітких розрахунках, використанні нової європейської методики оцінки нормативно-правових актів – М-Тесту, дозволить відразу формувати розуміння проблемного поля, варіантів рішення, альтернативних шляхів при підготовці проектів нормативних та регуляторних документів.