• In English
 • В Антимонопольному комітеті відбулось засідання робочої групи фармацевтичної галузі
  опубліковано 06 листопада 2015 року о 16:34

  5 листопада 2015 року в Антимонопольному комітеті України відбулось засідання робочої групи з розвитку конкуренції у фармацевтичній галузі.

  Захід відбувся під головуванням державного уповноваженого Антимонопольного комітету України Світлани Панаіотіді за участю представників Комітету, органів державної влади, профільних асоціацій та громадськості.

  Метою робочої групи є, зокрема, напрацювання спільних підходів для недопущення можливого негативного впливу маркетингових послуг на конкуренцію на фармацевтичних ринках.

  Під час засідання обговорено ряд важливих питань, пов’язаних з наданням аптечними мережами маркетингових послуг (з точки зору їх впливу на конкуренцію).

  Учасники засідання зазначили, що фармацевтичний ринок є законослухняним, а його представники зацікавлені у запроваджені конструктивного діалогу для вирішення існуючих проблемних питань.

  У свою чергу Антимонопольний комітет України, розуміючи соціальну значимість ринку лікарських засобів, має на меті розвиток чесної конкуренції на зазначеному ринку.